Privātuma atruna

Kādēļ Jūs vācat manus datus?
Mēs izmantojam datus, lai sniegtu Jums mūsu pakalpojumus, uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, sūtītu paziņojumus, piedāvājumus un reklāmas.

Kā Jūs vācat manus datus?
Kad sniedzat tos mums tieši, iegādājoties mūsu produktus, atstājot savus datus saziņai ar jums  vai izmantojot tīmekļa vietni, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, un mēs varam savākt datus no trešajām personām par ko aprakstīts zemāk.

Kādu informāciju Jūs ievācat par mani?
Mēs varam ievākt tādu informāciju kā Jūsu vārds, uzvārds, adrese, e-pasts, tālrunis, lai spētu jums piegādāt jūsus sūtījumus kā arī atsevišķos gadījumos, ja paši labprātīgi iesniedzat šos datus, tad ievācam arī dzimšanas dienas datumu, dzimumu, izmērus un apģērba preferences lai spējam jums sūtīt relevantu un nespamīgu informāciju kā arī īpašus piedāvājumus kā piemēram atlaides dzimšanas dienā.

Vai Jūs nododat manus datus tālāk?
Mēs nododam Jūsu datus tālāk tikai lai sniegtu Jums pakalpojumus (pasūtījumu piegādes servisi), izstrādātu jaunus pakalpojumus (e-pastu servisu sniedzēji) un uzlabotu mūsu servisa efektivitāti (google/facebok analytics).

Kādas man ir tiesības attiecībā uz maniem datiem?
Jūs varat prasīt, kādus datus mēs uzturam par Jums, labot Jūsu personas datus, dzēst Jūsu personas datus, kas vairs nav vajadzīgi apstrādei. Jūs varat izvēlēties atteikties no mārketinga ziņu saņemšanas un noteiktu datu vākšanas un izmantošanas.

Jūs varat lūgt dzēst jūsu piekrišanu personas datu apstrādei, rakstot uz info@blackswan.lv