BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 150€ UZ BALTIJAS VALSTĪM UN NO 200€ UZ CITĀM VALSTĪM

Mode pēc pandēmijas: Latvijas zīmols Black Swan prognozē tendenci “jaunam tērpam”

Kāda būs mode pandēmijas laikā un pēc tās? – jautājums, kas satrauc ne tikai stila jomas profesionāļus, bet arī jebkuru sievieti, kura domā, ko vilkt mugurā šajā pavasarī. Vai jaunajā realitātē ir vieta iespaidīgām kleitām? Sieviešu apģērbu zīmols Black Swan tic skaistuma, dzīvīguma un košu krāsu uzvarai.

Iepriekšējo gadsimtu pieredze rāda, ka pēc krīzes cilvēki vēlas izjust dzīves garšu, būt bezrūpīgi un atalgot sevi par grūtībām, ieskaitot skaistu apģērbu. Pieņemsim pēckara 40. gadus, kad sievietes uzvilka grezno jauno Dior izskatu ar pilniem svārkiem un uzsvēra sievišķību. Tas pats notiek arī tagad. Ikvienam pietrūka ne tikai sabiedriskās dzīves, bet arī ierasto prieku, piemēram, nesteidzīgas sarunas ar draugiem pie kafejnīcas galda vai došanās uz vakara filmu sesiju. Utilitārisma mode un vienādi treniņtērpi ikvienam ir diezgan garlaicīgi. Dvēsele lūdz izteiksmīgas krāsas, nepraktiskumu un pašu kleitu, kas maina likteni.

 

Zīmola Black Swan dibinātāja un dizainere Olga Broka rada gadījuma rakstura un gudras drēbes sievietēm, kuras vēlas dzīvot šeit un tagad. Viņi neatliek iespēju iepriecināt sevi pat vismazākajās lietās, piemēram, papildinot savu garderobi. Jauna lieta vienmēr ir iespēja jaunai, labākai dzīvei un iespēja justies savādāk. Pandēmijai nekad nevajadzētu traucēt skaistuma sajūtai. Palutināt sevi un radīt iemeslus priekam pašam ir veids, kā vienmēr būt laimīgam.

 

Nebeidzamas sezonas kolekcijas ir aizstātas ar interesi par mūžīgiem gabaliem, koncentrējoties uz piemērotību un kvalitāti. Katrai sievietei ir unikāls raksturs un viņa vēlas uzsvērt savu individualitāti ar korporatīvo identitāti. Visi Black Swan apģērbi ir pieejami ierobežotā daudzumā, lai apmierinātu viņu klientu dažādās gaumes. Katrs priekšmets ir jauns, īpašs stāsts tā īpašniekam un pašam zīmolam. Bezsvara un plūstoši materiāli ir patīkami ķermenim, skaisti iederas jebkurā figūrā, viegli pārklājas un veido elegantu sievišķīgu siluetu. Meitenes ar formām šeit atradīs plašu modernu un ne garlaicīgu stilu izvēli līdz pat XXXL. Lai netērētu laiku braucienam pie drēbnieka, Melnajā gulbī varat bez maksas veikt produkta garuma korekciju atbilstoši jūsu augumam, jo ​​apģērba iespaids ir ļoti svarīgs. Kad sieviete ir ērti apģērbā, viņa jūtas kā miljons. Piederumu ērtības un izskats ietekmē arī pašsajūtu.

 

Pagājušais gads ir parādījis, ka sejas maskas ir kļuvušas par nepieciešamību un ilgu laiku nonākušas mūsu garderobē. No pirmā acu uzmetiena objekts, kas bija neizskatīgs, pamazām pārvērtās par interesantu aksesuāru. Modes industrija vienmēr meklē iedvesmu pašreizējā brīdī, pārvēršot rutīnu par mākslas priekšmetu, kas var kļūt par stilīgu tēla turpinājumu. Maskas krāsas saskaņošana ar apģērbu ir kļuvusi par populāru tendenci. Melnajā gulbī jūs varat atrast gatavus risinājumus ar masku vai matu loku, kas atbilst kleitai, kas izskatīsies harmoniski.

 

Izmaiņas ietekmēja ne tikai stila īpatnības, bet arī cilvēku attieksmi vienam pret otru. Priekšplānā izvirzījās cilvēka labākās īpašības, piemēram, savstarpējā cieņa un siltums, ko Melnais Gulbis izjuta savu stingro ierobežojumu laikā. Pateicoties klientu atbalstam no Latvijas un citām valstīm, ražošana, kas tika atvērta jau 2014. gadā, nav pārtraukta nevienu dienu. Kolekcijas, tāpat kā iepriekš, vietnē un veikalos tiek papildinātas ar jauniem interesantiem modeļiem šim pavasarim un vasarai. Maijā zīmols uzsāk Labo darbu kluba iniciatīvu un aicina mātes un viņu bērnus ar īpašām vajadzībām piedalīties bezmaksas fotosesijā. Mammas un meitas varēs izklaidēties, kā arī dāvanā saņemt kopīgas bildes un ar rokām darinātas kleitas no Melnā gulbja. Pieteikumu dalībai varat atstāt zem īpašas ziņas veikala oficiālajā Facebook lapā.

 

Spēja izbaudīt tagadni ir kļuvusi par 2021. gada galveno prasmi, un šobrīd, vairāk nekā jebkad agrāk, mēs ģērbjamies paši, nevis skatoties uz citiem. Kāpēc neizmantot skaistus, dzīvību apliecinošus ziedus kā līdzekli pret blūzu un piepildīt ar tiem savu dzīvi? Šajā sezonā aktuālie citronu, aveņu, brūkleņu un zemeņu toņi pat izklausās pēc garda vasaras kokteiļa receptes. Atliek tikai atrast savu mīļoto.

 

Mode ir radīta, lai sagādātu prieku. Odrija Hepberna sacīja, ka laimīgākās meitenes ir visskaistākās, ka rīt būs jauna diena un ka jums jātic brīnumiem. Tāpēc nav jēgas atlikt dzīvi uz vēlāku laiku. Ģērbsimies, ģērbsimies sapņu kleitās, ēdīsim no skaistiem traukiem un baudīsim mirkli tieši tagad, jo šodien nav atgriešanās un apmaiņas priekšmets.

 

Autore: Vjušina Jeļena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

preloader